Profesor Klaus Rozumienie ze Słuchu i Konwersacje 5.0 pl

Najnowsza wersja multimedialnego kursu językowego, który w sposób kompleksowy kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem niemieckim.

Liczba pobrań: 1616
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Edgard
Rozmiar: 35.16 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja multimedialnego kursu językowego, który w sposób kompleksowy kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem niemieckim. Dialogi i filmy wideo (łącznie blisko 100) oraz setki nagranych zdań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia i tłumaczenia. Scenki z udziałem 10 profesjonalnych lektorów o zróżnicowanym akcencie pomagają w utrwalaniu dobrych wzorców językowych i prawidłowego akcentu. Dzięki temu, że materiał został podzielony na 4 stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Dołączony do programu obszerny słownik (12 000 haseł) umożliwia szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazów; wraz z tłumaczeniami wszystkich zdań i dialogów, co ułatwia rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń i wzbogaca słownictwo.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.