Profesor Klaus 5.0 Słownictwo pl

Multimedialny kurs słownictwa wraz z systemem powtórek dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Program intensywnie i wszechstronnie uczy 13 000 niemieckich słówek, wyrażeń i zdań, przygotowuje do egzaminów ZD i ZMP. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, który czyni naukę niezwykle efektywną.

Liczba pobrań: 1133
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Edgard
Rozmiar: 23.77 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Multimedialny kurs słownictwa wraz z systemem powtórek dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Program intensywnie i wszechstronnie uczy 13 000 niemieckich słówek, wyrażeń i zdań, przygotowuje do egzaminów ZD i ZMP. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, który czyni naukę niezwykle efektywną. Baza słówek programu została opracowana tak, aby objąć nie tylko wyrazy najczęściej występujące we współczesnym języku niemieckim, ale związki frazeologiczne, wyrażenia specjalistyczne oraz idiomy. Program zawiera też 3 000 przykładowych zdań, które pokazują znaczenie słów w kontekście oraz uczą prawidłowych konstrukcji językowych. W nauce pomagają też ćwiczenia (aż 17 rodzajów) oraz opcja nagrywania przez mikrofon, która pozwala doskonalić akcent.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.