Profesor Henry 5.0 Gramatyka pl

Profesor Henry Gramatyka to obszerny multimedialny kurs gramatyki angielskiej. Pakiet składa się z w pełni udźwiękowionego podręcznika, różnorodnych ćwiczeń (blisko 4000 przykładów) oraz słownika.

Liczba pobrań: 719
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Edgard
Rozmiar: 23.11 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Profesor Henry Gramatyka to obszerny multimedialny kurs gramatyki angielskiej. Pakiet składa się z w pełni udźwiękowionego podręcznika, różnorodnych ćwiczeń (blisko 4000 przykładów) oraz słownika. Materiał obejmuje cały zakres gramatyki angielskiej. Omówione są w nim zarówno zagadnienia dla początkujących i zaczynających naukę, jak i tematy trudne - dla osób zaawansowanych i przygotowujących się do matury i egzaminów FCE i CAE. Program jest w pełni multimedialny - wszystkie przykłady są udźwiękowione przez native speakerów (ponad 6500 nagrań). Opcja nagrywania przez mikrofon pozwala porównywać własną wymowę z wzorcowym nagraniem w wykonaniu profesjonalnego lektora. Testy sprawdzające umożliwiają weryfikację stopnia opanowania materiału. System powtórek optymalizuje proces zapamiętywania, a wbudowany słownik, zawierający 12 000 haseł pozwala odnaleźć znaczenie nieznanych słów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.