Predator Professional Edition 2.4.0.692 (64-bit)

Predator to narzędzie służące do zabezpieczania dostępu do komputerów. Program przekształca dysk USB w kartę kodową, która jest niezbędna do pracy w systemie.

Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Richard Goutorbe
Rozmiar: 1.7 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Predator to narzędzie służące do zabezpieczania dostępu do komputerów. Program przekształca dysk USB w kartę kodową, która jest niezbędna do pracy w zabezpieczonym systemie. Pecet działa do momentu, aż dysk podłączony jest do portu USB, po wyjęciu nośnika dostęp zostaje natychmiast zablokowany.

Korzystanie z klucza USB jest szybsze i wygodniejsze niż ręczne blokowanie stacji roboczej i odblokowywanie jej za pomocą hasła. W najnowszej wersji Predator może uruchamiać stworzone komendy gdy następują określone akcje bądź działania. Na przykład zdjęcie utworzone przez kamerę sieciową może być automatcyznie wysłane na serwer. W przeciwieństwie do wersji Predator Free Edition mamy tu następujące możliwości:

- przesyłanie wiadomości wprost na Twitter

- tworzenie własnych komend

- ochrona preferencji

- i inne

Stabilne wersje Predator Professional Edition

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.