Polaris 1.0.1.2 pl

Narzędzie służące do szeroko pojętego zarządzania informacjami i ich współdzielenie w firmie. Program może być wykorzystywany do najróżniejszych zastosowań począwszy od obsługi biura lub sekretariatu, poprzez system klasy CRM, na rozwiązaniach niestandardowych kończąc.

Liczba pobrań: 623
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
DS software Sp. z o.o.
Rozmiar: 118.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie służące do szeroko pojętego zarządzania informacjami i ich współdzielenie w firmie. Program może być wykorzystywany do najróżniejszych zastosowań począwszy od obsługi biura lub sekretariatu, poprzez system klasy CRM, na rozwiązaniach niestandardowych kończąc (m.in. obsługa zleceń, obsługa serwisów komputerowych, ewidencja czasu pracy, rejestracji i analizy danych kandydatów w firmie doradztwa personalnego, prowadzenia złożonych projektów firmowych, organizowanie konferencji).

Rozwiązanie jest bardzo elastyczne i po dostosowaniu pozwala na wspieranie bardzo różnorodnych procesów biznesowych, charakterystycznych dla specyfiki różnych firm. Polaris umożliwia współpracę z poszczególnymi aplikacjami pakietu MS Office, bedąc jego brakującym elementem. Aplikacja posiada certyfikat Designed for Windows XP, a jego stworzenie było oprate o rzeczywiste problemy użytkowników.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.