Planogram 1.0

Planogram 1.0 służy do lepszej organizacji własnego czasu. Wyróżnia go sposób prezentacji oczekających terminów - w 4 ponumerowanych grupach, w zależności od stopnia pilności i ważności każdego zadania. Co ciekawe, przypisanie do danej grupy następuje automatycznie, po podaniu minimalnej ilości informacji.

Liczba pobrań: 742
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Tomasz Biernat
Rozmiar: 416 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Planogram 1.0 służy do lepszej organizacji własnego czasu. Wyróżnia go sposób prezentacji oczekających terminów - w 4 ponumerowanych grupach, w zależności od stopnia pilności i ważności każdego zadania. Co ciekawe, przypisanie do danej grupy następuje automatycznie, po podaniu minimalnej ilości informacji. W efekcie zyskujemy narzędzie, który nie tylko informuje, czym warto zająć się w danej chwili, ale też na bieżąco podpowiada optymalną kolejność wykonywania wszystkich zadań. Efektem systematycznego używania programu może być zwiększenie ilości wolnego czasu!

Program wymaga .NET Framework 1.1

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.