PITY FORMAT 2010

Narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych

Liczba pobrań: 1473
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Rozmiar: 12.02 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PITY FORMAT 2010 to narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych w sposób szybki i łatwy dla każdego. Program bardzo intuicyjny, w którym pod przyjaznym dla zwykłego podatnika interfejsem kryje się stabilny system, o wiarygodnej zasadzie działania.

Program PITY FORMAT 2010 daje użytkownikowi dwie drogi sporządzenia zeznania podatkowego: Kreator oraz Aktywne deklaracje. Można za jego pomocą wypełnić 8 typów deklaracji: PIT-28, -28A, -28B, -36, -36L, -37, -38, -39 oraz 7 rodzajów załączników: PIT-B, -D, -O, -2K, -M, -Z), zawiera też 4 wzory formularzy NIP (NIP-1, -3, -B, -Z).

Program dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola. Informacje na temat docelowego Urzędu Skarbowego, wybierane są z listy. Prace nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować. Co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych. Dodatkowym atutem programu jest pomoc w zakresie zasad wypełniania deklaracji.

UWAGI

Wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych.

Zgodnie z postanowieniami licencji osoby korzystające z bezpłatnej licencji zobowiązują się do wskazania w zeznaniu Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie, której Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku należnego.

Program daje możliwość przesłania e-deklaracji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.