Picture-Shark 1.0

Program do stemplowania zdjęć swoim logo lub znakiem wodnym, aby poinformować odwiedzających stronę internetową do kogo należą prawa autorskie. Aplikacja za pomoca wygodnego kreatora i przyjaznego interfejsu pozwala na szybkie zakończenie pracy nawet mało doświadczonym użytkownikom. Dostępna jest funkcja przetwarzania wsadowego, dzięki czemu w ciągu kilkunastu sekund można ometkować setki grafik.

Liczba pobrań: 1443
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Wolfgang Geiss
Rozmiar: 814 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do stemplowania zdjęć swoim logo lub znakiem wodnym, aby poinformować odwiedzających stronę internetową do kogo należą prawa autorskie. Aplikacja za pomoca wygodnego kreatora i przyjaznego interfejsu pozwala na szybkie zakończenie pracy nawet mało doświadczonym użytkownikom. Dostępna jest funkcja przetwarzania wsadowego, dzięki czemu w ciągu kilkunastu sekund można ometkować setki grafik. Narzędzie obsługuje wiele formatów plików, należy do grupy WYSIWYG, czyli widzisz od razu zmiany nanoszone na obrazki.

Możesz samodzielnie ustawić stopień przezroczystości, wskazać folder na docelowe zdjęcia oraz pozycję stempla.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.