Picture and Video Encrypt 2.03

Narzędzie zabezpiecza dostęp do plików multimedialnych przed niepowołanymi osobami. Nikt bez naszej wiedzy i pozwolenia nie będzie mógł ich przeglądać lub zmieniać. Program 'zamyka' praktycznie wszystkie najpopularniejsze pliki wideo (avi, mpeg, wmv, mov, asf) oraz pliki graficzne (gif, jpeg, and bmp).

Liczba pobrań: 426
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
SoftDD
Rozmiar: 560 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie zabezpiecza dostęp do plików multimedialnych przed niepowołanymi osobami. Nikt bez naszej wiedzy i pozwolenia nie będzie mógł ich przeglądać lub zmieniać. Program 'zamyka' praktycznie wszystkie najpopularniejsze pliki wideo włączając w to avi, mpeg, wmv, mov, asf; graficzne (gif, jpeg, and bmp).

Aplikacja pozwala w każdej chwili zaszyfrować/odszyfrować dostęp do folderu o określonej godzinie, zakodowane zostają również nazwy plików i rozszerzenia, przez co niemożliwe jest ich rozpoznanie przez osoby trzecie. Powrót do stanu pierwotnego (sprzed zakodowania) jest bardzo łatwy - wystarczy kliknąć myszą. Dodatkowo mamy dostępną listę wszystkich plików, z której możemy 'wyciągać' poszczególne zasoby (przenosić, przeglądać, usuwać, etc.).

W wersji demonstracyjnej niedostępna jest m.in. opcja zabezpieczenia hasłem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.