Photo! 3d Album 1.2

Prosty w obsłudze użyciu program do tworzenia galerii zdjęć w trójwymiarowych wirtualnych salach lub plenerach. Gotowa prezentacja stwarza u daje odbiorcy iluzję wirtualnego spaceru po wystawie - podobnie jak w grach komputerowych użytkownik przechodzi z sali do sali, oglądając wiszące na ścianach grafiki.

Liczba pobrań: 1038
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Pho.to
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty w obsłudze użyciu program do tworzenia galerii zdjęć w trójwymiarowych wirtualnych salach lub plenerach. Gotowa prezentacja stwarza u daje odbiorcy iluzję wirtualnego spaceru po wystawie - podobnie jak w grach komputerowych użytkownik przechodzi z sali do sali, oglądając wiszące na ścianach grafiki. Kierunek marszu ustala się, przesuwając odpowiednio kursor myszy lub naciskając klawisze strzałek na klawiaturze. Grafiki można otworzyć na pełnym ekranie, a następnie kontynuować spacer po galerii. Wirtualna galeria sprawia bardzo realistyczne wrażenie, a samą prezentację wraz z renderingiem pomieszczeń i kompletem grafik można zapisać i opublikować w Sieci na stronie WWW.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.