Permanent File Deleter

Permanent File Delete to aplikacja przeznaczona do szybkiego o trwałego usuwania danych.

Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Permanent File Deleter
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nie każdy użytkownik komputera wie o tym, że pliki, które usuwamy do Kosza, a następnie pozbywamy się ich przez jego usunięcie, nadal egzystują na naszym twardym dysku. Oczywiście są one poza zasięgiem zwykłego użytkownika, ale dzięki specjalistycznym programom (jak Recuva) można je z łatwością odzyskać. Permanent File Deleter to aplikacja, która pozwoli pozbyć się usuniętych danych raz na zawsze. Program ten pozwala na całkowitą likwidację plików z twardego dysku, z nośników USB, pamięci przenośnych i innych urządzeń tego typu.

Permanent File Deleter# przyda się szczególnie w firmach i biurach, zapewniając, że nikt nie odzyska usuniętych plików, zawierających poufne dane. Jedną z kluczowych cech aplikacji jest szybkość usuwania danych – zdaniem producenta 30 GB danych zostaje zlikwidowane w czasie krótszym niż dziesięć sekund. Jest to przy tym dość niewielki program, który zajmuje tylko nieco ponad 1 MB miejsca w systemie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.