SpamAware 4.22

SpamAware jest wtyczką do Microsoft Outlook (z MS Office) i Outlook Express, która wychwytuje nadchodzący spam i albo oznacza podejrzane listy domyślnym znacznikiem {***SPAM***}, albo kieruje je do wskazanego folderu - domyślnie, Wiadomości-śmieci.

Liczba pobrań: 373
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
jam-software
Rozmiar: 3.6 MB

Nazwa pliku: SpamAware-Setup.exe

[inne wersje programu SpamAware 4.22]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SpamAware jest wtyczką do Microsoft Outlook (z MS Office) i Outlook Express, która wychwytuje nadchodzący spam i albo oznacza podejrzane listy domyślnym znacznikiem {-**SPAM***}, albo kieruje je do wskazanego folderu - domyślnie, Wiadomości-śmieci.

W opcjach można samodzielnie wspomóc program, definiując adresy należące do czarnej listy (zwłaszcza gdy dysponuje się listą adresów znajdującą się w Sieci) lub białej listy, a więc akceptowane w każdych okolicznościach. Każdy otrzymany list można też doraźnie zaklasyfikować za pomocą przycisku To Blacklist lub, jeśli program omyłkowo uznał go za spam, To Whitelist. Pasek narzędziowy SpamAware jest dostępny wśród innych pasków Outlooka.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.