CommView 5.1 Build 493

Program służący do monitorowania aktywności sieciowej (tzw. sniffer) zdolny do przechwytywania i analizowania pakietów danych przepływających przez sieć Ethernet oraz Internet.

Liczba pobrań: 364
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
TamoSoft, Inc.
Rozmiar: 3.43 MB

Nazwa pliku: cv5.zip

[inne wersje programu CommView 5.1 Build 493]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służący do monitorowania aktywności sieciowej (tzw. sniffer) zdolny do przechwytywania i analizowania pakietów danych przepływających przez sieć Ethernet oraz Internet. Zbiera informacje o danych przepływających przez sieć lokalną LAN oraz kartę Dial-Up i dekoduje analizowane dane. Z pomocą programu CommView można zobaczyć listę połączeń sieciowych, niezbędne statystyki IP, i sprawdzić pojedyncze pakiety.

Pakiety IP są deszyfrowane do najniższej warstwy wraz z pełną analizą głównych protokołów. Zapewniony jest również pełen dostęp do nie przetworzonych danych. Przechwycone pakiety mogą być zapisane w plikach logowania w celu poddania ich późniejszej analizie, jak również wyeksportowane do innych formatów. Elastyczny system filtrowania umożliwia odrzucenie niepotrzebnych pakietów lub przechwytywanie tylko tych pakietów, które są potrzebne i chcesz je przechwycić.

W nowej wersji dodano filtrowanie pozwalające na tworzenie statystyk opartych na podobnych pakietach bazując na adresie fizycznym, IP lub portach. Ponadto dodano opcję filtrowania według nazwy procesów, automatyczną aktualizacje oraz wiele drobnych poprawek i usprawnień.

Wersja 30-dniowa. Do programu można pobrać polski interfejs.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.