Pc-cillin Internet Security 14

Nowoczesny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows.

Liczba pobrań: 257
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Trend Micro
Rozmiar: 46.17 MB

Nazwa pliku: tis14engb_1485_eval30.exe

[inne wersje programu Pc-cillin Internet Security 14]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowoczesny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows. Pozwala on na wykrywanie i usuwanie "tradycyjnych" wirusów (plików, boot sektora), wirusów typu makro, wirusów rozprzestrzeniających się poprzez pocztę e-mail oraz zapewnia skuteczną ochronę przed wrogimi apletami Java oraz ActiveX.

Dodatkowo, program pozwala na zablokowanie lub ograniczenie dostępu do wybranych serwisów internetowych, które mogą zawierać niepożądane treści. Podstawowym składnikiem ochrony antywirusowej jest skaner działający w tle, podczas pracy komputera i kontrolujący wszystkie operacje dokonywane na zbiorach, jak uruchamianie, otwieranie, kopiowanie, przesuwanie lub zapisywanie.

Nowości:

- zabezpieczenie przeciw pharmingowi - pharming to nowy typ ataku, polegający na przekierowaniu użytkownika, który chce połączyć się ze stroną internetową swojego banku na inną, fałszywą stronę przygotowaną przez autora ataku. W ten sposób przestępcy internetowi mogą wejść w posiadanie danych dostępowych do konta internetowego.

- Anti-Fraud Wizard to kreator pozwalający ustawić reguły blokowania określonych stron WWW tak, aby skuteczniej uniknąć internetowego oszustwa. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pasek narzędzi Anti-Fraud Toolbar, który umożliwia weryfikację strony podczas jej przeglądania.

- konsola zarządzająca, która umożliwia centralne administrowanie zabezpieczeniami wszystkich komputerów podłączonych do domowej sieci.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.