Code Charge Studio 3.0

Generator kodu aplikacji i serwisów internetowych, umożliwiający programowanie w językach ASP, PHP, Java Servlets, JSP, ASP.NET (C# i VB.NET), Perl, czy CodeFusion.

Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
YesSoftware
Rozmiar: 32.84 MB

Nazwa pliku: CCStudio3_0.exe

[inne wersje programu Code Charge Studio 3.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Generator kodu aplikacji i serwisów internetowych, umożliwiający programowanie w językach ASP, PHP, Java Servlets, JSP, ASP.NET (C# i VB.NET), Perl, czy CodeFusion. Generowany kod poprawnie działa z bazami Microsoft SQL Server, Oracle, DB2 oraz MySQL. Tworzenie aplikacji internetowych za pomocą CodeCharge Studio trwa znacznie krócej, niż kodowanie tradycyjnie.

Umożliwia zbudowanie aplikacji internetowych na podstawie wybranej bazy danych. Dzieje się to za pomocą funkcji Application Builder i trwa nie więcej niż kilka, kilkanaście minut. Serwisy tworzone przez CCS, w zależności od ustawień, mogą udostępniać zasoby użytkownikom po autoryzacji na podstawie danych zapisanych w bazie danych. Generowany kod (w zależności od ustawień) używa szablonów HTML, przez co umożliwia rozdzielenie pracy grafików i programistów nad tworzoną aplikacją. Może być używany jako osobna aplikacja lub jako plugin do MS FrontPage.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.