Klienci 1.2.0.2

Klienci to darmowy program, który ułatwia prowadzenie kafejki internetowej. Pozwala na dokładne obliczanie czasu, w którym klienci korzystają ze stanowisk komputerowych.

Liczba pobrań: 378
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Tomasz Czech
Rozmiar: 762 KB

Nazwa pliku: Instalator_Klienci1202.exe

[inne wersje programu Klienci 1.2.0.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Klienci to darmowy program przeznaczony dla kafejki internetowej ułatwiający jej prowadzenie. Pozwala na dokładne obliczanie czasu przez jaki klienci korzystają ze stanowisk komputerowych. Program wyświetla takie dane jak godzina rozpoczęcia i zakończenia z dokładnością do jednej sekundy oraz w czasie rzeczywistym czas przez jaki dane stanowisko jest zajęte.

Program ma możliwość przenoszenia danych z jednego stanowiska na drugie. Jego zaletą jest to, iż w stopniu minimalnym obciaża system, przez co nie zwalnia pracy innych aplikacji. Główne okno programu można w dowolnym momencie ukryć (pojawia się ikona w zasobniku systemowym obok zegara). Dodatkowo można rozpocząć lub zakończyć obliczanie czasu na dowolnym stanowisku klikając prawym przyciskiem myszki na ikonie.

Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.