Google Desktop 2 Beta

Nowa wersja 'desktopowej' wyszukiwarki Google składa się z kilku modułów (całość składa się na tzw. sidebar).

Liczba pobrań: 402
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Google Inc.
Rozmiar: 1.38 MB

Nazwa pliku: GoogleDesktopSetup.exe

[inne wersje programu Google Desktop 2 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowa wersja 'desktopowej' wyszukiwarki Google składa się z kilku modułów (całość składa się na tzw. sidebar). W pierwszym z nich prezentowane są wiadomości e-mail z różnych kont pocztowych, wykorzystywanych przez użytkownika (w tym także z system Gmail). W drugim gromadzone są wątki RSS ze wszystkich stron odwiedzanych przez użytkownika - co ważne, nowe wątki dodawane są automatycznie, podczas odwiedzania stron oferujących taką funkcjonalność. Przedstawiciele Google twierdzą, że takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla początkujących użytkowników, którzy nie potrafią jeszcze sami subskrybować wątków RSS.

W kolejnym module wyświetlane są bieżące informacje na temat pogody, kursów akcji, wyników sportowe, a także spersonalizowane przez użytkownika doniesienia ze świata. Ostatni moduł prezentuje grafiki zapisane na dysku komputera, a także zdjęcia z internetowych galerii, odwiedzonych przez użytkownika Google Desktop 2.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.