Zinio Reader 3.1 pl

Darmowa przeglądarka, która służy do czytania i dostarczania pełnych wersji Twoich ulubionych magazynów wprost na Twój komputer. Efektowne animacje przewracania stron oraz dynamiczne zbliżenia sprawiają, iż mamy wrażenie czytania wersji papierowej.

Liczba pobrań: 528
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Zinio Systems, Inc.
Rozmiar: 1.83 MB

Nazwa pliku: ZinioReaderSetup_2170015243.exe

[inne wersje programu Zinio Reader 3.1 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa przeglądarka, która służy do czytania i dostarczania pełnych wersji Twoich ulubionych magazynów wprost na Twój komputer. Efektowne animacje przewracania stron oraz dynamiczne zbliżenia sprawiają, iż mamy wrażenie czytania wersji papierowej. Czasopisma mają ponadto wbudowany interaktywny spis treści, linki do stron redakcyjnych i reklamowych, wyszukiwarkę słów kluczowych, możliwość przesyłania kopii magazynu znajomemu oraz multimedia.

Zamówiony przez użytkownika magazyn jest dostarczany automatycznie poprzez menedżera pobierania. Plik z magazynem zapisywany jest w folderze Moje Dokumenty/Moje Magazyny. Każdy z czytelników może posegregować swoje tytuły w wewnętrznej Bibliotece. Po pobraniu można rozłączyć się z Internetem i rozpocząć swoją przygodę z cyfrową prasą.

Program wymaga rejestracji. http://www.zinio.com/register?&ns=pl

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.