SoftPerfect Network Scanner 2.2

Prosty, darmowy i wielowątkowy skaner IP, NetBIOS oraz SNMP. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla administratorów systemu jak i zwykłych użytkowników zainteresowanych bezpieczeństwem sieci. Program pinguje wybrane komputery, skanuje otwarte porty TCP oraz pokazuje, jakie zasoby są współdzielone w sieci (włącznie z ukrytymi i systemowymi)

Liczba pobrań: 681
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SoftPerfect Research
Rozmiar: 664 KB

Nazwa pliku: netscan.exe

[inne wersje programu SoftPerfect Network Scanner 2.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty, darmowy i wielowątkowy skaner IP, NetBIOS oraz SNMP. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla administratorów systemu jak i zwykłych użytkowników zainteresowanych bezpieczeństwem sieci. Program pinguje wybrane komputery, skanuje otwarte porty TCP oraz pokazuje, jakie zasoby są współdzielone w sieci (włącznie z ukrytymi i systemowymi). Odnalezione zasoby można za pomocą programu zmapować jako dyski lokalne i bez problemu przeglądać w takich programach jak Eksplorator Windows. Dodatkowo Network Scanner pozwala sprawdzić, czy wskazane przez użytkownika porty są otwarte, wyświetla nazwy poszczególnych hostów w sieci i automatycznie wykrywa zakres adresów sieci lokalnej. Aplikacja nie wymaga uprawnień administratora. Program w języku angielskim, nie wymaga instalacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.