Odpaskudzacz PRO 0.9 beta

Odpaskudzacz PRO - Jest to aplikacja, która ma za zadanie ułatwić odczytywanie tekstów zapisanych umyślnie poprzez stosowanie w losowy sposób wielkich i małych liter albo dodawanie do liter zbędnych znaków diakrytycznych.

Liczba pobrań: 172
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dawid Najgiebauer
Rozmiar: 192 KB

Nazwa pliku: odpaskudzacz.rar

[inne wersje programu Odpaskudzacz PRO 0.9 beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Odpaskudzacz PRO - Jest to aplikacja, która ma za zadanie ułatwić odczytywanie tekstów zapisanych umyślnie poprzez stosowanie w losowy sposób wielkich i małych liter albo dodawanie do liter zbędnych znaków diakrytycznych. Przykładem takiego tekstu może być: "JAkIś pRzYKłaDoWy tEkST", lub "JäkÍš přžÝkĽáĐÓwÝ tÉkšt". Tekst taki jest trudny do odczytania. Po wklejeniu go w górną część programu i kliknięciu przycisku "Odpaskudź" otrzymamy w wyniku taki, całkiem czytelny tekst: "Jakis przykladowy tekst".

Program w wersji PRO potrafi działać także w drugą stronę i zapaskudzać tekst korzystając z jednej z wymienionych metod, a więc albo mieszając wielkie i małe litery, albo dodając do nich zbędne znaki diakrytyczne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.