FileGuard 1.0.1

Program zabezpiecza ważne pliki systemowe przed modyfikacją binarną, zmianą nazwy lub usunięciem przez wirusy lub inne złośliwe programy.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Grzegorz Pietrzak
Rozmiar: 1.48 MB

Nazwa pliku: fguard.exe

[inne wersje programu FileGuard 1.0.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna wersja programu FileGuard, który zabezpiecza ważne pliki systemowe przed modyfikacją binarną, zmianą nazwy lub usunięciem przez wirusy lub inne złośliwe programy. Większość wirusów modyfikuje pliki konfiguracyjne, dzięki czemu mają możliwość np. blokowania dostępu do serwisów internetowych producentów oprogramowania antywirusowego. FileGuard blokuje dostęp do takich plików i niepozwala wirusowi na jakąkolwiek modyfikacje.

Program posiada też skaner, który skanuje system w poszukiwaniu złośliwych programów. Trzecią ważną funkcją jest MutBlocker, blokujący wirusy z charakterystycznym muteksem. Program posiada też własną funkcję FGNetstat, która informuje na bieżąco użytkownika o aktywnych połączeniach internetowych. Do programu dodano możliwość obsługi wtyczek.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.