Babylon Pro 5.0.6

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki - potrafi tłumaczyć na wiele języków, oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut. Użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów edukacyjnych (Britannica) oraz informacyjnych.

Liczba pobrań: 543
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Babylon Ltd.
Rozmiar: 9.46 MB

Nazwa pliku: babylon50_setup_eng_eng.exe

[inne wersje programu Babylon Pro 5.0.6]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki. Udostępnia internetowe zasoby zgromadzone w ramach systemu Babylon. Idea systemu polega na zbieraniu informacji na temat witryn edukacyjnych, internetowych encyklopedii lub serwisów tematycznych na całym świecie i udostępnieniu ich zasobów z jednego źródła.

Szczególnie pomocny przy pracy nad tekstem - potrafi tłumaczyć na wiele języków (dostęp do kilkuset najróżniejszych słowników), podpowiada synonimy i wyszukuje definicje pojęć i terminów naukowych. Oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut (automatyczna aktualizacja przy każdym połączeniu z Internetem) oraz umożliwia przeliczanie jednostek miar. Dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów informacyjnych np. sportowych lub z prognozami pogody.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.