LeechGet 2007 2.1

Szybki i wygodny w obsłudze menadżer pobierania o interfejsie przypominającym główne okno programu Microsoft Outlook. Program posiada opcję segmentowania plików na mniejsze części, które następnie pobierane są równocześnie. LeechGet znakomicie integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, posiada specjalny moduł mierzący wykorzystanie łącza internetowego oraz harmonogram pobierania. Aplikacja posiada polski interfejs i jest darmowa dla użytkowników prywatnych.

Liczba pobrań: 492
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Martin Albiez
Rozmiar: 2.7 MB

Nazwa pliku: LeechGet_201650.exe

[inne wersje programu LeechGet 2007 2.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Szybki i wygodny w obsłudze menadżer pobierania. Jego interfejs przypomina główne okno programu Microsoft Outlook, dzięki czemu większość użytkowników nie powinna mieć najmniejszego problemu z opanowaniem obsługi aplikacji.

Program posiada opcję segmentowania plików na mniejsze części, które następnie pobierane są równocześnie. LeechGet znakomicie integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer, dla Opery i Netscape'a wymagana jest osobna wtyczka), posiada specjalny moduł mierzący wykorzystanie łącza internetowego (istnieje możliwość przydzielenia programowi odpowiedniej części łącza) oraz harmonogram pobierania.

Dzięki LeechGet można pobierać również kompletne witryny internetowe. Aplikacja posiada polski interfejs i jest darmowa dla użytkowników prywatnych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.