Babylon Pro 4.0

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki - potrafi tłumaczyć na wiele języków, oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut. Użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów edukacyjnych (Britannica) oraz informacyjnych.

Liczba pobrań: 404
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Babylon Ltd.
Rozmiar: 1.98 MB

Nazwa pliku: babylon40.exe

[inne wersje programu Babylon Pro 4.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki. Udostępnia internetowe zasoby zgromadzone w ramach systemu Babylon. Idea systemu polega na zbieraniu informacji na temat witryn edukacyjnych, internetowych encyklopedii lub serwisów tematycznych na całym świecie i udostępnieniu ich zasobów z jednego źródła.

Szczególnie pomocny przy pracy nad tekstem - potrafi tłumaczyć na wiele języków (dostęp do kilkuset najróżniejszych słowników), podpowiada synonimy i wyszukuje definicje pojęć i terminów naukowych. Oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut (automatyczna aktualizacja przy każdym połączeniu z Internetem) oraz umożliwia przeliczanie jednostek miar. Dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów informacyjnych np. sportowych lub z prognozami pogody.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.