xint 2.0.8.3

Typowy edytor plików tekstowych, który przydatny będzie zwłaszcza jako dodatkowy, podręczny edytor dla twórców stron WWW i programistów.

Liczba pobrań: 476
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
xtort.net
Rozmiar: 838 KB

Nazwa pliku: xint.exe

[inne wersje programu xint 2.0.8.3]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Typowy edytor plików tekstowych, który przydatny będzie zwłaszcza jako dodatkowy, podręczny edytor dla twórców stron WWW i programistów.

Xint potrafi kolorować składnię różnych języków, m.in. HTML, PHP, C, Pascal, XML, JavaScript… Program zawiera zaawansowane opcje wyszukiwania i zamiany ciągów znaków, operacje na blokach tekstu, szyfrowanie plików, podglądanie zawartości w domyślnym programie (np. dokumentów HTML w przeglądarce internetowej).

Aplikacja zawiera wiele drobnych, a przydatnych udogodnień, np. wyszukiwanie par nawiasów, wstawianie kodu koloru lub odnośnika do grafiki, zliczanie wystąpień pojedynczych znaków, konwersję liczb pomiędzy systemami dziesiętnym, ósemkowym i binarnym… Tworzenie dokumentów HTML czy programowanie w PHP za pomocą xint 2.0.8.3 na dłuższą metę może okazać się nie do końca wygodne, ale przy małych poprawkach i szybkich zmianach w plikach (np. dostosowywaniu gotowych skryptów) xint sprawdza się znakomicie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.