Lyrics4You 1.09

Jeden z niewielu programów umożliwiających tworzenie profesjonalnych prezentacji karaoke w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem nie tylko standardowych plików MIDI, ale także plików w najpopularniejszych formatach audio: WAV, MP3.

Liczba pobrań: 845
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Darek Grenda
Rozmiar: 3.73 MB

Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu Lyrics4You 1.09]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeden z niewielu programów umożliwiających tworzenie profesjonalnych prezentacji karaoke w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem nie tylko standardowych plików MIDI, ale także plików w najpopularniejszych formatach audio: WAV, MP3. Wykorzystanie biblioteki DirectX pozwala na płynne wyświetlanie tekstu karaoke i swobodne dostosowanie tła, czcionki a nawet pokazu slajdów z wieloma efektami przenikania. Intuicyjny edytor karaoke pozwala szybko stworzyć własny tekst, a efekty pracy można obserwować w czasie rzeczywistym.

Lyrics4You może służyć też jako zwykły odtwarzacz muzyki z PC, posiadający większość cech klasycznego playera, takich jak playlista z możliwością zapisu i odczytu list odtwarzania w formacie PLS i M3U, edytory TAG-ów (MP3, OGG, MPC, APE) oraz wiele więcej. 30-dniowa wersja testowa pozwala w pełni zapoznać się ze wszystkimi zaletami programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.