Acoustica MP3 CD Burner 4.01 b112 Beta

Najnowsza wersja znakomitego i bardzo prostego w obsłudze programu do nagrywania płyt CD-Audio bezpośrednio z plików MP3, WMA lub WAV. W najnowszej wersji dodano również możliwość rippowania płyt CD oraz wypalania płyt DVD.

Liczba pobrań: 418
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Acoustica, Inc.
Rozmiar: 3.53 MB

Nazwa pliku: mp3cdburner-4-112.exe

[inne wersje programu Acoustica MP3 CD Burner 4.01 b112 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znakomity, a przede wszystkim bardzo prosty w obsłudze program do nagrywania płyt CD-Audio bezpośrednio z plików MP3, WMA lub WAV. Po wybraniu odpowiednich utworu wystarczy użyć przycisku "Burn" i gotowe. Oferuje szereg dodatkowych funkcji, np. działający bardzo szybko mechanizm wyszukiwania plików MP3 na wszystkich podłączonych twardych dyskach. Pozwala także na zmianę głośności nagrywanych utworów, ich tytułów itp. Posiada zintegrowany odtwarzacz empetrójek. Najnowsza wersja programu to kompleksowe narzędzie - oprócz wyżej wymienionych opcji umożliwia również konwertowanie muzyki zapisanej na płytach CD bezpośrednio do formatu MP3 (WAV, WMA) oraz wypalanie dysków DVD z plikami MP3.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.