Kalkulator obciążeń 2.0 pl

Nowe wydanie programu dla inżynierów do tabelarycznego zestawiania obciążeń normowych: stałych, zmiennych i technologicznych, śniegiem oraz wiatrem. Obciążenia zapisywane są w formie tabel, które można wydrukować lub wyeksportować do formatu RTF.

Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Mochcom
Rozmiar: 5.61 MB

Nazwa pliku: KalkSetup20.exe

[inne wersje programu Kalkulator obciążeń 2.0 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program dla inżynierów do tabelarycznego zestawiania obciążeń normowych: stałych, zmiennych i technologicznych. Obciążenia zapisywane są w formie tabel, które można wydrukować lub wyeksportować do formatu RTF. Program ma budowę modułową i każdy rodzaj obciążenia jest osobnym modułem, ktory można dołączać do programu. Istnieje również możliwość budowania własnych modułów obciążeniowych, jest to jednak zajęcie dla programistów (ActiveX).

W nowej wersji dodano kilka nowości, m.in. możliwość tworzenia własnych dodatków poszerzających funkcjonalność programu, ułatwiono tworzenie własnych modułów obciążeniowych oraz wprowadzono szeregowanie tabel w zestawy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.