Elfin Jupiter 2004 Standard 1.1.4

Program umożliwiający wypełnienie i wydrukowanie jednej deklaracji podatkowej za rok 2004, niezbędnej przy rozliczeniu podatku dochodowego. Wersja płatna.

Liczba pobrań: 385
Cena/licencja: Płatna
Producent/dystrybutor
Elfin Sp. z o.o.
Rozmiar: 14.17 MB

Nazwa pliku: Jupiter2004_std_1.1.4.exe

[inne wersje programu Elfin Jupiter 2004 Standard 1.1.4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie pomocne w dokonaniu rocznego rozliczenia podatkowego. Praca z programem polega na odpowiadaniu na zadawane pytania i wybieraniu właściwych opcji. W zależności od udzielonych odpowiedzi program odpowiednio kieruje użytkownika i zadaje tylko te pytania, które są adekwatne w jego sytuacji. Program wybiera właściwy formularz i załączniki, wpisuje kwoty w odpowiednie pola, sumuje, uwzględnia ulgi i limity oraz oblicza podatek.

Aplikacja zawiera również bazę urzędów skarbowych, a także formularz przelewu. Po wypełnieniu deklaracji można ją wydrukować. Program przeznaczony jest do osobistego użytku i umożliwia wypełnienie jednej deklaracji PIT (dla jednej osoby lub małżonków rozliczających się wspólnie). Po przeprowadzeniu bezpłatnej rejestracji można również korzystać z Serwisu producenta.

Program obejmuje pełen zakres formularzy rozliczenia rocznego 2004: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/0, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/Z oraz formularze aktualizacyjne NIP-1 i NIP-3.

W nowej wersji:

- uaktualniona informacja o limitach odliczeń z tytułu darowizn (orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z dnia 14-03-2005);

- poprawiona weryfikacja limitów pozycji 102 i 103 w deklaracji PIT-37 oraz pozycji 27 i 28 w deklaracji PIT-36L;

- poprawiony mechanizm ustalania proporcji odliczeń wynikających z PIT-D.

Program nie jest darmowy. Aby móc z niego skorzystać należy uzyskać odpowiedni numer seryjny. Kliknij tutaj.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.