CopyToDVD 3.0.47

Program służący do zapisu płyt CD oraz jedno i dwuwarstwowych płyt DVD. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć nagrywanie. Największym atutem CopyToDVD nadal pozostaje prosty, czytelny interfejs, dostępny także w języku polskim.

Liczba pobrań: 167
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
VSO Software
Rozmiar: 6.95 MB

Nazwa pliku: copytodvd3_setup.exe

[inne wersje programu CopyToDVD 3.0.47]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służący do zapisu płyt CD oraz dwuwarstwowych płyt DVD. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć nagrywanie (program integruje się z powłoką, dzięki czemu jest obecny w menu kontekstowym po kliknięciu prawego klawisza myszki). W najnowszym, trzecim już wydaniu, do programu dołączono szereg przydatnych narzędzi.

Aplikacja automatycznie wykryje, czy użytkownik chce dokonać zwykłej kopii zapasowej folderów, czy np. chce stworzyć dysk audio CD. Największym atutem CopyToDVD nadal pozostaje prosty, czytelny interfejs, dostępny także w języku polskim. Program współpracuje z czytnikami CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW/DVD-RAM i obsługuje dwuwarstwowe płyty do 8,5 GB.

W najnowszej wersji dodano więcej formatów wideo, wprowadzono poprawki i usunięto drobne błędy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.