Trojan Remover 6.3.6

Kolejne wydanie programu wykrywającego w systemie obecność koni trojańskich. Aplikacja skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows.

Liczba pobrań: 196
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Simply Super Software
Rozmiar: 3.68 MB

Nazwa pliku: trjsetup.exe

[inne wersje programu Trojan Remover 6.3.6]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja programu wykrywającego w systemie obecność koni trojańskich. Program skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku zidentyfikowania intruza lub wykrycia podejrzanego pliku aplikacja poda jego lokalizację na dysku i zaproponuje usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku. Program umożliwi również zmianę jego nazwy, aby nie dać mu szansy na ponowną aktywację.

Trojan Remover radzi sobie również z zaawansowanymi trojanami, rezydującymi w pamięci, których unieszkodliwienie jest bardziej skomplikowane. W przypadku wykrycia tego typu szkodników program zrestartuje system, a następnie usunie problem przed ponownym uruchomieniem Windows, a więc zanim trojan zdąży się uaktywnić.

W najnowszej wersji uaktualniono listę szkodliwych programów oraz wprowadzono kilka drobnych poprawek i usprawnień.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.