Copy Handler 1.28

Program Copy Handler jest małym, użytecznym narzędziem, zaprojektowanym do polepszenia kopiowania/przenoszenia plików i folderów pomiędzy różnymi nośnikami pamięci (dyskami twardymi, dyskietkami, siecią lokalną, CD-ROMami i wieloma innymi).

Liczba pobrań: 795
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Józef Starosczyk
Rozmiar: 848 KB

Nazwa pliku: ch128.exe

[inne wersje programu Copy Handler 1.28]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Copy Handler jest małym, użytecznym narzędziem, zaprojektowanym do przyspieszenia procesu kopiowania/przenoszenia plików i folderów pomiędzy różnymi nośnikami pamięci (dyskami twardymi, dyskietkami, dyskami sieciowymi, napędami CD/DVD, itp.).

Aplikacja kopiuje dane 6-7 razy szybciej niż standardowe kopiowanie systemowe (jeśli kopiujemy dane w obrębie jednego dysku fizycznego). Użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem kopiowania dzięki opcjom takim jak pauza, wznowienie, restart i anulowanie. Program ogranicza ilość zadań, które mogą być jednocześnie realizowane (kolejkowanie) i wyświetla szczególowe informacje o kopiowaniu (aktualnie przetwarzany plik, wielkości buforów, priorytet, postęp, status, chwilowa i średnia prędkość, czas pozostały/jak długo wykonuje się zadanie, itd.). Aplikacja integruje się z system dodając do menu kontekstowych kilka dodatkowych opcji.

W nowej wersji:

- poprawiono problem z kopiowaniem plików, których nazwy rozpoczynały się kropką;

- dodano kilka nowych tłumaczeń;

- wiele zmian wewnętrznych w kodzie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.