Kerio MailServer 6.0.6

Najnowsze wydanie rozbudowanego serwera poczty elektronicznej. Umożliwia administratorom prowadzenie nawet miliona kont pocztowych oraz filtrowanie spamu, obsługę skrzynek pocztowych przez WWW i integrację z technologią Active Directory. Program dostępny jest również w wersji z McAfee Antivirus, co zapewnia kompleksową ochronę antywirusową poczty wychodzącej i przychodzącej.

Liczba pobrań: 425
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Kerio
Rozmiar: 28.03 MB

Nazwa pliku: kerio-mailserver-6.0.6-win.exe

[inne wersje programu Kerio MailServer 6.0.6]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozbudowany serwer poczty elektronicznej. Umożliwia administratorom prowadzenie nawet miliona kont pocztowych oraz filtrowanie spamu (heurystyczny silnik SpamEliminator, weryfikacja domeny wysyłającego, ograniczenie ilości maili wysyłanych na godzinę z jednego adresu IP), obsługę skrzynek pocztowych przez WWW i integrację z technologią Active Directory. Program obsługuje protokoły SMTP/POP3 (z szyfrowaniem SSL), IMAP i WAP oraz WebMail (przez HTTP i HTTPS).

Aplikację wspiera wiele domen na jednym serwerze, pozwala na pracę grupową oraz umożliwia generowanie list mailingowych. Administratorzy mogą zarządzać systemem poprzez zaszyfrowany kanał, program wspiera także Microsoft Management Console. Do ich dyspozycji są również rozbudowane statystyki nateżenia ruchu i szereg tworzonych logów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.