Soulseek 155 Build 219

Soulseek to aplikacja do wymiany muzyki w formacie MP3. Dużą zaletą tego programu jest to, że zazwyczaj pliki, których nie możemy znaleźć za pomocą innych tego typu programów np. Kazaa powinniśmy odnaleźć dzięki Soulseekowi.

Liczba pobrań: 247
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Soulseek
Rozmiar: 1.1 MB

Nazwa pliku: slsk155.exe

[inne wersje programu Soulseek 155 Build 219]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Soulseek to aplikacja do wymiany muzyki w formacie MP3. Dużą zaletą tego programu jest to, że zazwyczaj pliki, których nie możemy znaleźć za pomocą innych tego typu programów np. Kazaa powinniśmy odnaleźć dzięki Soulseekowi. Zamierzeniem autorów było stworzenie systemu, który specjalizowałby się w wymianie szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Jednak użytkownicy Soulseeka szybko to zweryfikowali i obecnie zasoby muzyczne społeczności używającej tego programu obejmują praktycznie każdy typ muzyki.

Po uruchomieniu aplikacji i połączeniu się z serwerem powinniśmy odwiedzić pokój z interesującym nas gatunkiem muzycznym. Wybór jest imponujący: progressive house, japanese music, electro, new wave, gothic, jazz i wiele innych. Następnie wybieramy użytkownika i rozpoczynamy przeszukiwanie udostępnionych przez niego zasobów muzycznych. W trakcie transferu danych możemy uciąć sobie pogawędkę (funkcja Chat) lub szukać dalej. Oczywiście program posiada także opcję wyszukiwania, która w raporcie podaje nam, który z użytkowników Soulseeka posiada poszukiwany przez nas utwór lub płytę.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.