Program Rozliczenie Roczne IP 2004

Program umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2004

Liczba pobrań: 359
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TaxNet Sp. z o.o.
Rozmiar: 1.53 MB

Nazwa pliku: rr2004.exe

[inne wersje programu Program Rozliczenie Roczne IP 2004]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2004

Program umożliwia (podpowiada) przenoszenie wartości wyliczonych na poszczególnych formularzach (np. z załączników do deklaracji głównej). Podczas wypełniania poszczególnych formularzy użytkownik ma możliwość bieżącej kontroli poprawności wprowadzanych danych. Program umożliwia weryfikację danych dla bieżącego formularza oraz dla całości wypełnionego zeznania.

Program Rozliczenie Roczne 2004 jest przeznaczony do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie w celach niekomercyjnych. W szczególności nie jest dozwolone korzystanie z programu w celu usługowego wypełniania zeznań podatkowych. Osoby i firmy wypełniające deklaracje usługowo zobowiązane są do posiadania licencji na program Kalkulator IP - ważna licencja dla programu Kalkulator IP upoważnia do komercyjnego wykorzystywania programu Rozliczenie roczne 2004.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.