MPS PHP Designer 2005 2.2.10

Rozbudowany edytor PHP, który może stać się ulubionym narzędziem niejednego webmastera. Oferuje kolorowanie składni, podpowiedzi, drzewo klas zdefiniowanych przez użytkownika, używanie szablonów, biblioteka fragmentów kodu, wbudowany klient FTP.

Liczba pobrań: 340
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Michael Pham
Rozmiar: 1.36 MB

Nazwa pliku: phpdesigner_setup.exe

[inne wersje programu MPS PHP Designer 2005 2.2.10]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozbudowany edytor PHP, który może stać się ulubionym narzędziem niejednego webmastera. Oferuje kolorowanie składni, podpowiedzi, drzewo klas zdefiniowanych przez użytkownika, używanie szablonów, biblioteka fragmentów kodu, wbudowany klient FTP. Twórcy PHP Designer 2005 zadbali nie tylko o mnogość opcji, ale też o wygodę pracy i efektywne debugowanie kodu. Nie zabrakło też popularnej opcji do zmiany wyglądu programu za pomocą skórek, ale akurat to narzędzie nie jest w edytorze PHP najważniejsze. Szkoda tylko, że w tak dobrym programie nie zadbano o obsługę makropoleceń.

W najnowszej wersji wprowadzono uruchamianie skryptów z parametrami, sprawdzanie błędów oraz wprowadzono drobne poprawki.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.