MKS_vir 2005 Demo

Demo jednego z najpopularniejszych polskich programów antywirusowych, który wykorzystuje najnowsze technologie do walki z sieciowymi zagrożeniami: wirusami, koniami trojańskimi oraz robakami. Program ma trójdzielną budowę modułową - w jego skład wchodzi Monitor Antywirusowy, Skaner dyskowo-plikowy oraz Skaner poczty przychodzącej. Baza wirusów w programie pochodzi z 13-08-2004. W tej wersji wprowadzono także detekcję programów typu Spyware i Adware.

Liczba pobrań: 614
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
MKS Sp. z o.o.
Rozmiar: 18.48 MB

Nazwa pliku: mkssetup_2005.exe

[inne wersje programu MKS_vir 2005 Demo]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

14 dniowa wersja demo jednego z najpopularniejszych polskich programów antywirusowych, który wykorzystuje najnowsze technologie do walki z sieciowymi zagrożeniami: wirusami, koniami trojańskimi oraz robakami. Program ma budowę modułową.

MKS_VIR 2005 Demo posiada również funkcję automatycznej aktualizacji, która na bieżąco pobiera najnowsze definicje wirusów oraz nowe wersje komponentów z serwerów producenta.

Do głównych usprawnień programu należy wprowadzenie jest firewalla gwarantującego bezpieczeństwo komputera w sieci.

Aby zainstalować program należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Klucz zostanie przesłany na podany adres mailowy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.