cladDVD .NET 3.5.5

Bardzo ciekawe narzędzie do rippowania filmów DVD. Program umożliwia kopiowanie DVD (do formatu, który można następnie nagrać na czysty nośnik DVD przy pomocy programu do nagrywania DVD), konwersję filmu DVD na format Video CD lub Super Video CD. Przydatna jest funkcja konwertowania filmów do bardzo popularnego pliku AVI.

Liczba pobrań: 416
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CloneAD
Rozmiar: 648 KB

Nazwa pliku: cladDVD .NET v3.5.5.zip

[inne wersje programu cladDVD .NET 3.5.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bardzo ciekawe narzędzie do rippowania filmów DVD. Program umożliwia kopiowanie DVD do formatu (który można następnie nagrać na czysty nośnik DVD przy pomocy programu do nagrywania DVD), konwersję filmu DVD na format Video CD lub Super Video CD. Przydatna jest funkcja konwertowania filmów do bardzo popularnego pliku AVI. Dostępne są dwie metody zrzucania DVD (PGC i DVD Mode), w zależności od tego jaki ma być format docelowy pliku. Obsługa programu jest intuicyjna i prosta. Jeśli pojawią się jakieś problemy można zapoznać się ze szczegółową instrukcją dostępną na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.