Azureus 2.2.0.0

Darmowy, zbudowany w Javie, klient sieci bezpośredniej wymiany plików BitTorrent. Umożliwia wiele jednoczesnych pobrań plików, kolejkowanie procesów, nadawanie priorytetów pobierania (na torrenty i pliki) oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o torrencie.

Liczba pobrań: 497
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Olivier Chalouhi
Rozmiar: 5.08 MB

Nazwa pliku: Azureus_2.2.0.0_Win32.setup.exe

[inne wersje programu Azureus 2.2.0.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy, zbudowany w Javie, klient sieci bezpośredniej wymiany plików BitTorrent. Umożliwia wiele jednoczesnych pobrań plików, kolejkowanie procesów, nadawanie priorytetów pobierania (na torrenty i pliki) oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o torrencie. Aplikacja posiada wbudowany moduł automatycznie przechwytujący kliknięcia torrentów z poziomu przeglądarki internetowej.

W wersji 2.2.0.0 wprowadzono liczne zmiany do jądra aplikacji (m.in. Disk cache, wyświetlanie limitów tranferów w oknie statusu, zmiana portu bez konieczności restartowania aplikacji). Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

Należy uważać przy korzystaniu, ponieważ program może generować błędy w Win XP SP2.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.