CS Fire Monitor 1.5.2

Darmowe narzędzie monitorujące wydajność systemu. Program zawiera kilka modułów, które odpowiadają za poszczególne aspekty pracy komputera. Możliwe jest badanie wykorzystania procesora, pamięci, przestrzeni dyskowej oraz analiza przepływających danych "do" i "z" sieci lokalnej czy Internetu.

Liczba pobrań: 1825
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Crofts Software
Rozmiar: 4.13 MB

Nazwa pliku: CSFireMonitorSetup.exe

[inne wersje programu CS Fire Monitor 1.5.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowe narzędzie monitorujące wydajność systemu. Program zawiera kilka modułów, które odpowiadają za poszczególne aspekty pracy komputera. Bandwidth Monitor wyświetla informacje o szybkości przepływu danych pomiędzy komputerem a siecią lokalną i Internetem. CPU Monitor odpowiada za prezentowanie wykorzystania zasobów procesora. Drives Monitor bada wykorzystanie przestrzeni na dyskach oraz podaje szczegółowe informacje o każdym z nich. Hardware Monitor udostępnia informacje o komponentach sprzętowych zainstalowanych w systemie, również tych starych, których nie ma, ale które nie zostały prawidłowo odinstalowane. IP Monitor śledzi na bieżąco aktualny numer IP, natomiast Netstat Monitor otwarte połączenia sieciowe oraz nazwy programów, które je wywołują. Processes Monitor bada uruchomione procesy, Services Monitor wyświetla aktywne usługi a Memory Monitor sprawdza ilość pamięci fizycznej, wirtualnej i plik stron. Dodatkowo program posiada również monitor oprogramowania, który sprawdza, jakie programowanie było instalowane i usuwane z komputera.

W najnowszej wersji wprowadzono kilka ulepszeń i usunieto drobne błędy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.