SMART 2.45

Smart System to oprogramowanie zapewniające kompleksową obsługę prowadzenia sprzedaży, zarządzania magazynowem oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i zakupów. System dostosowany jest do wymogów związanych z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Program został tak zaprojektowany, aby w przypadku zmiany przepisów prawa była możliwość jego rekonfiguracji i dostosowania do nowej rzeczywistości bez potrzeby ingerencji producenta.

Liczba pobrań: 369
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Marcin Grenda
Rozmiar: 11.89 MB

Nazwa pliku: smart-setup245.exe

[inne wersje programu SMART 2.45]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Smart System to oprogramowanie zapewniające kompleksową obsługę prowadzenia sprzedaży, zarządzania magazynowem oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i zakupów. System dostosowany jest do wymogów związanych z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Program został tak zaprojektowany, aby w przypadku zmiany przepisów prawa była możliwość jego rekonfiguracji i dostosowania do nowej rzeczywistości bez potrzeby ingerencji producenta. W związku z tym każdy istotny z tego punktu widzenia element aplikacji można dostosować do specyfiki danej firmy. Ta skalowalność programu powoduje, że np. można zdefiniować sobie własne dokumenty z własną zawartością i z własnymi zaprojektowanymi przez siebie wydrukami. Standardowo system został wyposażony we wszystkie niezbędne dokumenty, które w razie potrzeby można zmodyfikować pod własne wymagania. System posiada rozbudowaną funkcjonalność prefakturowania i nadawania upustów pozwalający na wierne odtworzenie relacji finansowych z dowolnym odbiorcą. Automatyka wbudowana w program nastawiona jest na minimalizację czynności często powtarzanych takich jak np. tworzenie zamówień do dostawców, które nieustannie właściciel firmy musi robić. Oprogramowanie to w takim przypadku na podstawie bieżąco panujących trendów sprzedaży podpowiada mu ile towaru ma zamówić zeby nie przetowarować magazynu. Dla ogromnej większości osób w tym głównie kobiet obsługa programu jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. Umożliwienie pracy w sieci daje wgląd w to co się dzieje w firmie każdemu pracownikowi w dowolnym momencie. Obecnie pakiet Smart jest podzielony na sześć programów wyspecjalizowanych do różnych zastosowań dzięki czemu za niewielką cenę można dopasować go do bieżących potrzeb. Opis możliwości każdego programu tego pakietu został przedstawiony poniżej.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.