AntiVirenKit 2004

Polska wersja programu AntiVirenKit 2004 professional, wyposażona jest w dwa nowe skanery antywirusowe oraz dwie oddzielne bazy sygnatur wirusów. Silniki uzupełniają się wzajemnie podczas skanowania, co zapewnia podwójną ochronę przed wirusami. Obsługa programu jest bardzo prosta.

Liczba pobrań: 253
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
G DATA Software Sp. z o.o.
Rozmiar: 20.33 MB

Nazwa pliku: avk2004.exe

[inne wersje programu AntiVirenKit 2004]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polska wersja programu AntiVirenKit 2004 professional, wyposażona jest w dwa skanery antywirusowe oraz dwie oddzielne bazy sygnatur wirusów. Silniki uzupełniają się wzajemnie podczas skanowania, co zapewnia podwójną ochronę przed wirusami. Obsługa programu jest bardzo prosta, ponieważ wszystkie jego funkcje są tak pomyślane, aby przeciętny użytkownik komputera nie miał żadnych problemów. Automatyzacja procesów skanowania oraz aktualizacji baz sygnatur wirusów pozwala zapomnieć o ręcznym wykonywaniu tych czynności, co w efekcie zwiększa komfort pracy. Analiza heurystyczna oraz codzienna aktualizacja baz sygnatur wirusów i plików programowych przez Internet, pozwalają bez obawy pobierać pliki i surfować po sieci.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.