SpyBot Search & Destroy 1.3.1 Update

Aktualizacja programu skanującego dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów naruszających prywatność użytkowników, np. programów typu spyware, adware oraz dialerów. Zainstalowanie łatki wymaga obecności pełnej wersji 1.3 w systemie.

Liczba pobrań: 190
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Patrick M. Kolla
Rozmiar: 2.16 MB

Nazwa pliku: spybot131update.zip

[inne wersje programu SpyBot Search & Destroy 1.3.1 Update]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aktualizacja programu, który może nas ochronić przed wścibskimi programami typu spyware oraz przed różnego typu dialerami. Program skanuje dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów: wpisów do rejestru, programów rejestrujących teksty wpisywane z klawiatury, czy tzw. keyloggerów. Co więcej, SpyBot wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Zaletą programu jest fakt, że sprawdza pamięć podręczna nie tylko Internet Explorera, ale również Netscape’a i Opery. Po zakończeniu skanowania Spybot umożliwia naprawę wykrytych nieprawidłowości (użytkownik może wybrać, które elementy mają zostać zmodyfikowane). Bardzo przydatną funkcją jest wyświetlanie przy każdej pozycji dodatkowych informacji – po kliknięciu myszą pojawi się okienko ze szczegółowym opisem zagrożenia. Interesującą jest też możliwość zamiany plików niektórych programów szpiegujących na ich nieszkodliwe duplikaty, dzięki czemu oprogramowanie, razem z którym zostały zainstalowane będą nadal działały. Program udostępnia interfejs dla niezaawansowanych użytkowników. Interfejs programu został przetłumaczony na język polski.

W celu zainstalowania łatki należy przekopiować zawartość archiwum do katalogu zawierającego pełną wersję programu (1.3).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.