DeepBurner PRO 1.1.1.129 Beta

Wersja testowa Beta pierwszego wydania PRO znakomitego programu pozwalającego na kompleksowe zarządzanie procesem wypalania płyt CD i DVD. Do jego najważniejszych cech należy możliwość tworzenia i zapisu płyt z danymi, płyt audio oraz płyt bootowalnych (zarówno CD jak i DVD), obsługa technologii BURN-Proof, obsługa nagrywania Overburning oraz tworzenie płyt multisesyjnych. Dodatkowo komercyjna edycja PRO, wzbogacona jest o dodatkowe funkcje, których nie znajdziemy w bezpłatnej wersji.

Liczba pobrań: 287
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Astonsoft Co. Ltd.
Rozmiar: 4.71 MB

Nazwa pliku: DeepBurnerPro.exe

[inne wersje programu DeepBurner PRO 1.1.1.129 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja testowa Beta pierwszego wydania PRO znakomitego programu pozwalającego na kompleksowe zarządzanie procesem wypalania płyt CD i DVD. Do jego najważniejszych cech należy możliwość tworzenia i zapisu płyt z danymi, płyt audio oraz płyt bootowalnych (zarówno CD jak i DVD), obsługa technologii BURN-Proof (w przypadku obsługi przez nagrywarkę), obsługa nagrywania Overburning (w przypadku obsługi przez nagrywarkę), tworzenie płyt multisesyjnych. Interfejs programu przypomina układ ekranu znany z aplikacji Nero Burning ROM (przeciąganie plików metodą drag-and-drop), podobne skojarzenia wywałuje miernik pojemności płyt CD oraz DVD. DeepBurner obsługuje napędy IDE, SCSI, USB, FireWire, CD-RW oraz DVD-RAM. Dodatkowo aplikacja oferuje możliwość tworzenia etykiet na nośniki CD oraz DVD.

Komercyjna edycja PRO, wzbogacona jest o dodatkowe funkcje, których nie znajdziemy w bezpłatnej edycji. Użytkownicy wersji PRO mają możliwość skorzystania z opcji bezpośredniego kopiowania danych z nośnika na nośnik (disk-to-disk), osobnego modułu do dokonywania kopii bezpieczeństwa, opcji tworzenia albumów fotograficznych na płytach CD oraz narzędzia informacyjnego o nośniku oraz napędzie.

Ze względu na dużą ilość sygnałów od użytkowników zainteresowanych przetestowaniem wersji beta DeepBurner PRO, producent zdecydował się na wygenerowanie i opublikowanie kodu rejestracyjnego, który umożliwi im swobodną pracę w aplikacji:

Name: beta-testing

Code: 0381-118B-2D3E-47DA-8159-A4FA-4864-B161-34B6-F8BA-7142-70A5-A1E9

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.