Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 13.0.1

18-06-2012, Maciej Kępka
Mozilla Firefox to popularna przeglądarka. Program udostępnia nam niezbędne narzędzia do przeglądania stron internetowych oraz umożliwia ściągnięcie wielu przydatnych dodatków.

Mozilla Firefox 13.0.1

Liczba pobrań: 1495
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows Win XP/2003/08/Vista/Windows7
Producent/dystrybutor:
Mozilla.org
Nazwa pliku: Firefox Setup 13.0.1.exe
Rozmiar: 17.31 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW.

Mozilla Firefox w wersji 13 to między innymi nowe opcje: New Tab Page, Redesigned Home page, Tabs on Demand oraz przycisk Reset. Wprowadzono także technologię SPDY. W wersji 13.0.1 naprawiono błąd związany z Windows Messenger'em. Domyślna strona startowa została poprawiono pod kątem dostępności do zakładek i historii.
reklama


Komentarze

  • KRYSTYNA
  • 2012-06-18 23:31:11

Nie rozumiem dlaczego jestem zmuszana do zainstalowania najnowszej wersji Mozilla 13.1,skoro jestem zadowolona z wersji 3.6.Co chwilę wskakuje mi Instalacja ,ja ją anuluję ale program mi wypada i tak w kółko. Zainstalowałam nową wersję i jestem z niej b.powolna.Wygląd brzydki,niefunkcjonalna i do tego strasznie powolna. Więc odinstalowałam i wróciłam do wersji 3.6,ale zaczęły się problemy.Zaproponowano mi testowanie nowej wersji,ale ta wersja powinna mieć przynajmniej lepszy wygląd,a przede lepsza a jest gorsza. Dlaczego pomimo że klikam w link,że nie chcę aktualizacji Mozilli na proponowaną,przeszkadza mi się korzystanie z dotychczasowej 3.6 czyli o Niebo lepszej? Musicie ją zmienić,bo już muszę korzystać z Eksplorer,bo Mozilla wylatuje co chwilę,tak nagle ????

reklama
reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88