Systemometer 1.4

Unikalne, darmowe narzędzie służące do monitoringu aktywności systemu i wykorzystania zasobów. Aplikacja wyświetla informacje w postaci wygaszacza ekranu bądź też w niewielkim okienku. Program pozwala stworzyć różne profile monitoringu, jednak jego największym atutem jest sposób prezentacji informacji - są one nanoszone na siatkę kołową w postaci wielokątów.

Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Iftix Programming Group
Rozmiar: 694 KB

Nazwa pliku: Systemometer.zip

[inne wersje programu Systemometer 1.4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Unikalne, darmowe narzędzie służące do monitoringu aktywności systemu i wykorzystania zasobów. Aplikacja wyświetla informacje w postaci wygaszacza ekranu bądź też w niewielkim okienku. Program pozwala stworzyć różne profile monitoringu, jednak jego największym atutem jest sposób prezentacji informacji - są one nanoszone na siatkę kołową w postaci wielokątów, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka widać, które zasoby komputera są w danym momencie najbardziej obciążone. Systemometer podaje procentowo wykorzystanie czasu procesora i dysku twardego, rejestru, wykorzystanie pamięci fizycznej i wirtualnej, ilość procesów i wątków oraz aktualny transfer danych w sieci. Historię wartości dla każdego z badanych parametrów można zapisać w pliku w formacie HTML lub CSV.

Program darmowy wyłącznie dla użytkowników prywatnych do zastosowań domowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.