JKK Recepta 1.0

Program drukuje 3 recepty na arkuszu A4. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika numerów identyfikacyjnych, na receptach drukowane są odpowiednie kody kreskowe. Wyposażony jest również w funkcję alarmu, bazę imienin, podręczny spis telefonów, bazę ważnych dat, kalkulator dni, moduł określający dni wolne od pracy w kolejnych latach.

Liczba pobrań: 1270
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
JKK Programy Komputerowe
Rozmiar: 1.6 MB

Nazwa pliku: recepta.exe

[inne wersje programu JKK Recepta 1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program drukuje 3 recepty na arkuszu A4. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika numerów identyfikacyjnych, na receptach drukowane są odpowiednie kody kreskowe. Na arkuszu drukowane są również linie cięcia. Przed zakupem licencji należy sprawdzić, czy zastosowana drukarka właściwie rozmieszcza recepty na arkuszu A4. Wydruk został zaprogramowany dla popularnej drukarki HP DeskJet 950C, jednak niektóre starsze drukarki mogą obcinać nieznacznie jedną z recept, co wynika z różnego rozpoznawania przez drukarki końca papieru).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.