Windows Media Player 10 Technical Beta

Wydanie Beta najnowszej wersji standardowego odtwarzacza multimedialnego systemu Windows. Wersja z numerem "10" posiada nowy, odświeżony interfejs wraz z przebudowaną biblioteką multimediów, który pozwala na jeszcze wygodniejszy dostęp do najważniejszych funkcji programu. Dodatkowo z poziomu programu można zakupić ulubione utwory w różnych sklepach internetowych.

Liczba pobrań: 651
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp.
Rozmiar: 11.64 MB

Nazwa pliku: MP10Setup.exe

[inne wersje programu Windows Media Player 10 Technical Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wydanie Beta najnowszej wersji standardowego odtwarzacza multimedialnego systemu Windows. Wersja z numerem "10" posiada nowy, odświeżony interfejs wraz z przebudowaną biblioteką multimediów, w której wyeksponowano podstawowe funkcje odtwarzacza. Udoskonalony interfejs z miniplayerem pozwala na jeszcze wygodniejszy dostęp do najważniejszych funkcji programu: odtwarzania plików muzycznych i słuchania radia, odwtarzania plików wideo, filmów i płyt DVD, nagrywania i rippowania płyt oraz kopiowania utworów do urządzeń przenośnych. Dodatkowo z poziomu programu można uzyskać dostęp do różnych sklepów internetowych, w których można nabyć płyty, pliki muzyczne czy odsłuchać muzyki poprzez streaming (w wersji Beta udostępniono witryny CinemaNow i Napster). Znacznie rozszerzono także listę obsługiwanych urządzeń zewnętrznych - pełne wydanie odtwarzacza ma automatycznie obsługiwać większość urządzeń dostępnych na rynku. Nową, ciekawą funkcja WMP 10 jest możliwość nagrywania programów telewizyjnych, kategoryzowania ich w bilibliotece multimediów i odtwarzania w dogodnym momencie.

Program Windows Media Player 10 Technical Beta jest nadal w fazie rozwoju, więc przy jego instalacji należy zachować szczególną ostrożność. Aplikacja działa pod Windows XP i jest w języku angielskim.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.