Frigate Standard 3.24

Łatwy w użyciu menadżer plików z dużą liczbą ciekawych opcji. Aplikacja umożliwia obsługę protokołu FTP oraz pełną obsługę spakowanych plików. Dodatkowo program oferuje przeglądanie popularnych formatów graficznych i tekstowych (oraz np. arkuszy Excela, dokumentów Worda) oraz edycję plików: TXT, HTML, RTF, DBF i MP3 (edycja tagów) wraz z podświetlaniem składni (również dla języków programowania i języków skryptów).

Liczba pobrań: 228
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
WinFrigate.com
Rozmiar: 7.32 MB

Nazwa pliku: frigate3_std.exe

[inne wersje programu Frigate Standard 3.24]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Łatwy w użyciu menadżer plików z dużą liczbą ciekawych opcji. Aplikacja umożliwia obsługę protokołu FTP oraz pełną obsługę spakowanych plików. Dodatkowo program oferuje przeglądanie popularnych formatów graficznych i tekstowych (oraz np. arkuszy Excela, dokumentów Worda) oraz edycję plików: TXT, HTML, DBF (edycja tagów) wraz z podświetlaniem składni (również dla języków programowania i języków skryptów). Jedną z ciekawszych funkcji programu jest możliwość eksportowania treści do fromatu HTML i RTF, co znakomicie sprawdza się w czasie tworzenia publikacji internetowych. Funkcjonalność programu można rozszerzać poprzez zestaw wtyczek.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.