TweakNow PowerPack 2005 1.0

Zestaw kilkudziesięciu narzędzi, które pozwolą utrzymać komputer w idealnej kondycji. W pakiecie znajdziecie m.in. aplikację do zarządzania pamięcią, "czyszczenia" rejestru i dysku z niepotrzebnych wpisów i plików, a także wiele innych, dodatkowych narzędzi.

Liczba pobrań: 544
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Priyo Hutomo
Rozmiar: 2.78 MB

Nazwa pliku: PowerPro-t.exe

[inne wersje programu TweakNow PowerPack 2005 1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program integruje wiele narzędzi, które pomogą w "dostrojeniu" nie tylko systemu operacyjnego, ale również wielu innych aplikacji - m.in. przeglądarki internetowej, czy odtwarzacza multimedialnego. Dostępne w TweakNow PowerPack 2005 moduły podzielone są na cztery podstawowe kategorie:Analyze and Mantain (przeglądanie i edytowanie z poziomu jednego okna plików konfiguracyjnych systemu i menedżera procesów, informacje o systemie), Customize and Optimize (konfiguracja systemu, by oferował maksymalną wydajność), Clean and secure (bezpieczeństwo i prywatność) oraz Miscellaneous Toolls (dodatkowe, przydatne narzędzia). Zaletą programu jest fakt, iż w każdym momencie użytkownik może anulować wszystkie wprowadzone za pomocą TweakNow PowerPack zmiany - wystarczy wybrać polecenie Restore.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.